Ako získať 30 miliónov návštev na blogu

27-ročný Američan Matt Walsh sa nepokladá za nejakú blogerskú autoritu, hoci najčerstvejšie štatistiky návštev jeho súkromného blogu by tomu mohli celkom dobre nasvedčovať.

V najbližších dňoch jeho stránka prekročí hranicu 30 miliónov prezretí. Blogovať začal v novembri 2012, z toho 29 800 000 návštevníkov si prečítalo jeho stránku za posledných 6 mesiacov!

Dá sa tomu veriť?

200, 400, 800, ale aj 1200 komentárov pod jeho blogmi je celkom bežná záležitosť. Matt dokonca nechal prácu v rozhlase, aby sa mohol venovať blogovaniu full time.

Ako teda píše Matt, a aké rady dáva blogerom?

Jednoducho, zrozumiteľne, s vyhraneným názorom, ale bez toho, aby ho čitateľom nasilu vnucoval. Za najdôležitejšie považuje dve veci:

  1. Obsah – to, čo píše, musí byť úprimné. Jeho čitatelia to dokonca označujú za ,,pravdivé“. Grafická stránka je pre neho úplne nepodstatná.
  2. Chcieť byť úspešným blogerom. Naozaj chcieť, plánovať, venovať sa blogovaniu, nenechať sa odradiť, neklamať samého seba. Každý bloger predsa chce mať veľa návštev na stránke

Matt má obrovskú výhodu oproti slovenským blogerom. Píše anglicky, teda s neobmedzeným potenciálom návštev stránky. Jeho jazyk je dostatočne zrozumiteľný aj pre slovenského študenta angličtiny.

The two steps to getting 30 million hits on your blog

Reklamy

About cyrilsebo

Tento blog je o dvoch trpaslíkoch, ale kameň je ten istý.
This entry was posted in SPOLOČNOSŤ. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s