Hans, Ulrike a chúdence bez pohlavia

Medzinárodné vydanie časopisu Spiegel avizuje, že Nemecko sa od novembra stane prvou krajinou v Európe, ktorá ponúkne na rodných listoch uvádzať tri možnosti pre určenie pohlavia novonarodeného dieťaťa. Pohlavie mužské, pohlavie ženské – a potom ešte aj tretia možnosť – pohlavie neurčené, ako opcia pre novorodencov ,,s charakteristikami oboch pohlaví“, aby si neskôr mohli zvoliť svoje pohlavie.

,,Európska Únia“, píše Spiegel, ,,ktorá sa snaží koordinovať antidiskriminačné úsilie medzi členskými štátmi, v tejto otázke za Nemeckom zaostáva.“

Silvan Agius, riaditeľ ILGA Europe – odnože Medzinárodnej asociácie LGBT, víta tento krok a vyslovil nádej, že sa takto podarí vytvoriť väčší tlak na Brusel.

Človek už ani nevie, či sa má smiať, a či plakať. Der, die, das? Ale veď nemecká gramatika sa vždy pýšila prepracovanou logikou, na rozdiel od súčasných zákonov!

Čo je ešte vôbec dovolené, aby človeka neobiľagovali nálepkou hate crime? Mlčať, plakať, smiať sa, ignorovať, nevšímať si, tolerovať s vysokozdvihnutou zástavou kultúrneho zmieru?

Je to len taký nevinný úlet prejedeného Západu, ktorý od dobroty ani nevie, na ktorý tenký ľad sa vybrať tancovať? Komu a prečo prekáža tzv. ,,rodová binárnosť“ (terminus technicus, ktorý si vymysleli ako fackovacieho panáka)?

Známa nemecká sociologička Gabriele Kuby sa (v inej súvislosti) v nedávnom rozhovore vyjadrila o globálnej sexuálnej revolúcii nasledovne:

,,Táto globálna sexuálna revolúcia je v súčasnosti v réžii mocenských elít. Patrí medzi ne aj OSN, EU, s množstvom svojich agentúr; nadnárodné spoločnosti ako Amazon, Google a Microsoft; veľké nadácie ako Rockefellerova a Guggenheimova; extrémne bohatí ľudia ako Bill a Melinda Gatesovci, Ted Turner, Georges Soros a Warren Buffett; mimovládne organizácie ako Medzinárodná federácie pre plánované rodičovstvo a Medzinárodná asociácia LGBT.“

,,Všetci títo aktéri pôsobia na najvyšších mocenských úrovniach s obrovskými finančnými zdrojmi. A majú jeden spoločný záujem: redukovať rast populácie na našej planéte. Potraty, antikoncepcia, LGBT – to všetko slúži tomuto jedinému cieľu.“

,,Dôvod, prečo sa hnutie LGBT stáva totalitnejším je, že si uvedomujú, že človek má svedomie, že túži po láske, hľadá pravdu, krásu a dobro. Preto všetko, čo v človeku prebúdza svedomie, musí byť eliminované“. 

,,A tak sú deti programované a sexualizované už v škôlkach, aby stratili svoju prirodzenú schopnosť rozlišovať medzi dobrom a zlom, aby stratili svoju prirodzenú, vnútornú orientáciu na dobro.“

………………………………………………

Nie je jasné, nakoľko je toto úsilie koncentrované, koordinované, zámerné. Obohratá platňa, a zrejme sa bude točiť stále viac a viac. Určite existuje tisíc zaujímavejších tém, s pozitívnejším nábojom vnímania sveta.

Je to ale poriadne bizarná predstava, keď sa na nejakej nemeckej Allgemeine Klinik v jeden deň narodí Hans, Ulrike a potom to tretie dieťa. S ukradnutou identitou, o čo sa majú postarať tí najbližší. Vlastní rodičia.

BABY BOY

girls-sharing

Foto: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:New-baby-boy-weight-11-pounds.jpg

Jackie King, Creative Commons http://www.mercatornet.com/family_edge/view/12655

Použité zdroje:

http://www.spiegel.de/international/germany/third-gender-option-to-become-available-on-german-birth-certificates-a-916940.html

http://www.catholicworldreport.com/Item/2501/europes_cassandra.aspx#.UhOMhWLaRQA

Reklamy

About cyrilsebo

Tento blog je o dvoch trpaslíkoch, ale kameň je ten istý.
This entry was posted in SPOLOČNOSŤ. Bookmark the permalink.

One Response to Hans, Ulrike a chúdence bez pohlavia

  1. Anonym píše:

    Skvele!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s