Ani deň bez politickej nekorektnosti

Bill Vallicella je filozof a žije si v americkej Sonorskej púšti. Asi mu to prospieva. Keď naňho tulák po hviezdach naďabí, nemôže ho nijakovsky obísť. Bill navrhol to, po čom vandrácka dušička vždy tak pyšťala. Aspoň na chvíľu zriadil Oddelenie: Ani deň bez politickej nekoreknosti.

“No Day Without Political Incorrectness” Department – jasné, lepkavejší je skôr ten titulok (foto), než konkrétna myšlienka, podľa ktorej zbrane boli v masakre na škole v Columbine asi tak na vine, ako je lyžica vinná za tučnotu Rosie O´Donnell. Veď kto by už pod Tatrami sníval o nejakých búchačkách. A načo by mu aj boli, keď je tu tak bezpečno? No zasa, chúďa Rosie. Bolo ti treba tých burgrov!

Dobre, ale čo robiť, Bill? Proti komu teraz ? Proti šéfovi? Šefmanželke? Svokre?

Asi chce ísť proti prúdu, ten Bill. Len kde ho nájsť (nie Billa)?

Už to mám. Pustím sa do Čaploviča. Chúdencom pätnásťročným nedovolí, aby študovali na gymnáziu, ak nemajú priemer aspoň 2,00. Tavarišč jeden, prednovembrový. Že sa nehanbí! Narobiť z pätnásťročných tovaryšov v učňovkách. Au revoir, fejsbook. Má ten chlap vôbec ánungu, že takých osem vórkrafťáckych hodiek je oveľa viac hodnejších ako…A on chce aby sa učili. Nikdy nebol na olympiáde, nepočul, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa?!

PŕŕŔ. Ale veď to nie je proti prúdu, to je dolu Dunajom. Ako keď sa už roztopili všetky snehy v nemeckom Švarcvalde!

Tak teda z druhého konca. Kamoš Cigáň si vie tak nôtiť: ,,A náčó pôjdem domov“. Jeho proste nič netankuje. Dežo aj vraví, že ,,,keby teda on bou ten blócher, tak by mu prd záležalo na voľákej ví aj pí charme.

Super, Deži. Tak aspoň ty máš už na jeden deň vymaľované.

http://maverickphilosopher.typepad.com/maverick_philosopher/2012/09/no-day-without-political-incorrectness-department.html

Reklamy

About cyrilsebo

Tento blog je o dvoch trpaslíkoch, ale kameň je ten istý.
This entry was posted in SPOLOČNOSŤ. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s