Fasády verejných domov

Keby homosexuálni aktivisti vyšli s pravdou von a domáhali sa legalizácie sodómie a rozvratu rodiny, asi by sa im veľkej podpory za také škaredé slovo nedostalo. Preto si vymysleli registrované partnerstvo.

Keby prívrženci zabíjania starých ľudí usilovali o legalizáciu zabíjania starcov a starien, asi by sa im veľkej podpory nedostalo. Veľmi škaredý terminus technicus! Preto si vymysleli cudzokrajnú eutanáziu.

Keby ľudia presvedčení o správnosti zabíjania nenarodených detí presadzovali zabíjanie nenarodených detí, asi by mnohých zamrazilo. Preto hovoria o prerušení…

Celá tá vojna, ktorú vedie kultúra smrti, otvára vždy svoje prvé fronty na lingvistickej úrovni, na slovíčkárení. Zabaliť humus do kúska pozlátky. Primaľovať fasádu verejného domu. Spolitickoskorektniť to, čo by mohlo vyrušovať posledné zvyšky svedomia ľudí.

 

Všetci vedia, že sa nachádzame v zákopoch kultúrnej vojny. Vedia to organizačné výbory dúhových pochodov, vedia to výrobné štáby komerčných televízií, vedia to záujmové skupiny v parlamente aj inde.

Vedia to aj prostitútky, vie to aj drogový díler. Len počestný občan, počestnej slovenskej zeme, sa už nenechá ničím vyrušiť vo svojej indiferentnosti. Adjustoval sa. Na akceptovateľnú mieru percepcie politicko-korektne kreovaných argumentov.

 

A o to im práve šlo. Otupiť pozornosť.

 

Foto – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Alanya_old_house.jpg

Reklamy

About cyrilsebo

Tento blog je o dvoch trpaslíkoch, ale kameň je ten istý.
This entry was posted in SPOLOČNOSŤ. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s